Такмичење ”Мој први предузетнички корак”у Нишу

Данијела Милић, 11.03.2024.године
Наша пријатељска школа – Средња школа Житорађа и ове године организује  традиционални 9. по реду Фестивал науке ”Без муке до науке”. Од прошле године саставни део ове манифестације је и такмичење ”Мој први предузетнички корак” на коме учествују ученици основних и средњих школа из Житорађе и Прокупља.
Наша школа је позвана као гост овим поводом да пропрати такмичење и подржи своју школску посестриму.
У понедељак 11.03.2024. наши ученици (свих наших осморазредних одељења: Житорађа, Пејковац, Црнатово, Дубово) који и сами похађају часове Предузетништва предвођени својим менторима и другим наставницима радо су испратили овај догађај организован у Тржном центру Делта Планет у Нишу. Провели се лепо, сазнали штошта и прикупљали идеје за предстојећи Фестивал науке на коме ћемо, као и до сада, радо и орно учествовати.