Упис у ПРВИ разред

Поштовани родитељи будућих првака,
због ванредног стања насталог услед болести COVID- 19 изазване вирусом SARS-Cov-2, које је проглашено Одлуком о проглашењу ванредног стања (“Службени гласник РС”, број 29/20), пријављивање ученика за упис у први разред основне школе, обаљаће се искључиво електронским путем преко сајта ОШ “Топлички хероји” Житорађа, тј. путем овог образца који Ви треба да попуните траженим подацима. Сва потребна документација за упис ученика у први разред, доставиће се школи након укидања ванредног стања. Такође сва потребна обавештења биће Вам доступна на сајту школе и ФБ страници наше школе. Хвала.
(Све потребне информације уколико су Вам потребне можете добити на мејл topheroj.eupis@gmail.com , или на телефоне 064/7065829 и 018/533 737 , звати искључиво од 8:00 до 12:00 сати)