Радне суботе

На основу препоруке Министарства просвете, науке и технолошког развоја и молбу министра Младена Шарчевића, руководство ОШ “Топлички хероји” Житорађа донело је одлуку да се надокнада изгубљених радних дана због продужетка зимског распуста, НЕ РЕАЛИЗУЈЕ суботом, већ у току радне радне недеље, од понедељка до петка. Сваки наставник је у обавези да све изгубљене часове због продужетка зимског распуста, одржи и упише у дневник образовно васпитног рада уз напомену да се ради о надокнади.

До краја школске године имаћемо само две радне суботе због надокнаде часова насталих због реализације екскурзија.
Субота, 30. 03. 2019. године је радна субота.
Ученици од 1. до 4. разреда ће надокнадити радни дан у који реализују екскурзију.
Ученици од 5. до 8. разреда ће радити по распореду за СРЕДУ.

Субота, 06. 04. 2019. године је радна субота.
Учитељи из комбинованих одељења који иду два пута на екскурзију (са два разреда) надокнадиће други изгубљени дан због екскурзије.
Ученици од 5. до 8. разреда ће радити по распореду за ЧЕТВРТАК.